Трубочист - древняя профессия. Задачей трубочиста является проверка и очистка дымохода (трубы) в печи, камине, топке котла для обеспечения свободного выхода продуктов сгорания, а также систем вентиляции для обеспечения нормальной жизнедеятельности человека. На этой странице вы найдете самую последнюю информацию о нас.

Наша компания постоянно развивается и растет. Мы предоставляем широкий спектр услуг обеспечивающий прекрасный результат и положительное влияние на вашу пожарную безопасность.

ЧИСТЫМ САЖУ = СОХРАНИМ ВОЗДУХ

О нас

 

На этой странице вы найдете самую последнюю информацию о нас. Наша компания постоянно развивается и растет. Мы предоставляем широкий спектр услуг обеспечивающий прекрасный результат и положительное влияние на вашу...

Деятельность. Если вы хотите с нами связаться, заполните контактную форму на нашем сайте. Желаем вам хорошего дня! На этой странице вы найдете самую последнюю информацию о нас. Наша компания постоянно развивается и...

Галерея наших работ

Система вентиляції житлового будинку -загальнообмінна, з природним спонуканням, з організованою витяжкою з кухонь і санвузлів. Видалення повітря проводиться у верхній зоні приміщень через вентиляційні решітки. Приплив -неорганізований через вікна та кватирки (визначається проектом).З огляду на герметичність вікон з потрійним склінням необхідно періодично провітрювати приміщення, оскільки в іншому випадку це може призвести до утворення конденсату на огороджувальних поверхнях. Зазвичай це відбувається в погано провітрюваних приміщеннях, наприклад, за меблями, картинами та килимами, у кутах приміщення в районі стелі та підлоги. При високій відносній вологості може початися утворення цвілі, що може викликати серйозні пошкодження декоративних елементів оздоблення.Відповідно до ДБН В.2.2-15-2005 Зміни No1, No2, No3 «Житлові будинки. Основні положення», ДБН В.2.5-67:2013 «Опалення, вентиляція та кондиціонування», СанПіН 2.1.2.1002-00 «Санітарно-епідеміологічні вимоги до житлових будівель та приміщень» у житлових будинках передбачається вентиляція з природним спонуканням, окрім житлових будинків з однокімнатними квартирами з кухнями-нішами, в яких передбачаєтьсявлаштування примусової вентиляції (пункт 2.26 ДБН В.2.2-15-2005 «Житлові будинки. Основні положення» Зміни No1, No2, No3)